ERJ-S1DJ123U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ123U
JLCPCB Part #
C4026528
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS