CRGV2010F210K
MFR.Part #
CRGV2010F210K
JLCPCB Part #
C4056827
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS