SR2010KK-073K3L
MFR.Part #
SR2010KK-073K3L
JLCPCB Part #
C4053367
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS