CPF0603B634KE
MFR.Part #
CPF0603B634KE
JLCPCB Part #
C4130542
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS