CRGV2010F205K
MFR.Part #
CRGV2010F205K
JLCPCB Part #
C4329052
Description
-55℃~+125℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS