CRGH2010F205K
MFR.Part #
CRGH2010F205K
JLCPCB Part #
C3926037
Description
-55℃~+155℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS