3504G3A681RFTE
MFR.Part #
3504G3A681RFTE
JLCPCB Part #
C5513795
Description
-55℃~+155℃ 681Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS