CRGV2010F1M74
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F1M74
JLCPCB Part #
C4135240
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 1.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS