RQ73C2B56R2BTD
MFR.Part #
RQ73C2B56R2BTD
JLCPCB Part #
C2084218
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS