CRGV2010F1M24
MFR.Part #
CRGV2010F1M24
JLCPCB Part #
C3959805
Description
-55℃~+125℃ 1.24MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS