CRGV2010F1M54
MFR.Part #
CRGV2010F1M54
JLCPCB Part #
C4253434
Description
-55℃~+125℃ 1.54MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS