CRGV2010F1M78
MFR.Part #
CRGV2010F1M78
JLCPCB Part #
C3975601
Description
-55℃~+125℃ 1.78MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS