CRGV2010F1M33
MFR.Part #
CRGV2010F1M33
JLCPCB Part #
C4269978
Description
-55℃~+125℃ 1.33MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS