CRGV2010F1M43
MFR.Part #
CRGV2010F1M43
JLCPCB Part #
C4156569
Description
-55℃~+125℃ 1.43MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS