CRGH2010F76R8
MFR.Part #
CRGH2010F76R8
JLCPCB Part #
C2146182
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS