CRGV2010F1M13
MFR.Part #
CRGV2010F1M13
JLCPCB Part #
C4024359
Description
-55℃~+125℃ 1.13MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS