ERJ-12SF1372U
MFR.Part #
ERJ-12SF1372U
JLCPCB Part #
C20019468
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS