RQ73C2A280RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A280RBTD
JLCPCB Part #
C4227323
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS