CRGV2010F196K
MFR.Part #
CRGV2010F196K
JLCPCB Part #
C4139769
Description
-55℃~+125℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS