CRGV2010F169K
MFR.Part #
CRGV2010F169K
JLCPCB Part #
C4143774
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS