CRGH0805F680K
MFR.Part #
CRGH0805F680K
JLCPCB Part #
C2101954
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS