CRGH2010F196K
MFR.Part #
CRGH2010F196K
JLCPCB Part #
C2147226
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS