CRGV2010F191K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F191K
JLCPCB Part #
C4102955
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS