CRGV2010F140K
MFR.Part #
CRGV2010F140K
JLCPCB Part #
C4265000
Description
-55℃~+125℃ 140kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS