RP73D2A9R09BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A9R09BTG
JLCPCB Part #
C4030725
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS