CRGH2010F13R
MFR.Part #
CRGH2010F13R
JLCPCB Part #
C2146408
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS