CRGV1206J4M7
MFR.Part #
CRGV1206J4M7
JLCPCB Part #
C4093271
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS