CRGV1206J2M7
MFR.Part #
CRGV1206J2M7
JLCPCB Part #
C4014008
Description
-55℃~+125℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS