CRGH1206J4M7
MFR.Part #
CRGH1206J4M7
JLCPCB Part #
C2103987
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS