AT1206CRD0724K3L
MFR.Part #
AT1206CRD0724K3L
JLCPCB Part #
C857784
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS