CRGS1206J4M7
MFR.Part #
CRGS1206J4M7
JLCPCB Part #
C4286604
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS