RQ73C1E432RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E432RBTD
JLCPCB Part #
C4339573
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS