CRGV1206J3M3
MFR.Part #
CRGV1206J3M3
JLCPCB Part #
C4070339
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS