CRGV1206J3M9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV1206J3M9
JLCPCB Part #
C4029520
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS