CRGH1206J2M7
MFR.Part #
CRGH1206J2M7
JLCPCB Part #
C2103184
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS