CRGH0603F8K06
MFR.Part #
CRGH0603F8K06
JLCPCB Part #
C2098303
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS