CPF0603B121KE
MFR.Part #
CPF0603B121KE
JLCPCB Part #
C4064356
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS