CPF0805B9R53E
MFR.Part #
CPF0805B9R53E
JLCPCB Part #
C4182288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS