CRGH1206F453K
MFR.Part #
CRGH1206F453K
JLCPCB Part #
C2114492
Description
-55℃~+155℃ 200V 453kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS