CPF1206B1R91E
MFR.Part #
CPF1206B1R91E
JLCPCB Part #
C3992411
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS