CRGV1206F953K
MFR.Part #
CRGV1206F953K
JLCPCB Part #
C3961568
Description
-55℃~+125℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS