CRGV1206F237K
MFR.Part #
CRGV1206F237K
JLCPCB Part #
C4158517
Description
-55℃~+125℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS