HRG3216Q-12R7-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-12R7-D-T1
JLCPCB Part #
C4117831
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS