CRGV1206F232K
MFR.Part #
CRGV1206F232K
JLCPCB Part #
C4347506
Description
-55℃~+125℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS