ERJ-P08D4530V
MFR.Part #
ERJ-P08D4530V
JLCPCB Part #
C4038547
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS