CRGV1206F191K
MFR.Part #
CRGV1206F191K
JLCPCB Part #
C4046442
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS