RR03J2K4TB
MFR.Part #
RR03J2K4TB
JLCPCB Part #
C1365665
Description
-55℃~+235℃ 2.4kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS