CRGV1206F196K
MFR.Part #
CRGV1206F196K
JLCPCB Part #
C4087497
Description
-55℃~+125℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS