CRGH1206F191K
MFR.Part #
CRGH1206F191K
JLCPCB Part #
C4058118
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS