CRGV1206F174K
MFR.Part #
CRGV1206F174K
JLCPCB Part #
C4060156
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS